Дома Видео Срамно: Мудрик исмејува луѓе во теретана 🎥

Срамно: Мудрик исмејува луѓе во теретана 🎥


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Украинскиот фудбалер Михајло Мудрик кој игра катастрофално во Челзи кој за него плати огромна сума сега го привлече вниманието со потег на социјалните мрежи.

Имено, Мудрик на својот Инстаграм профил снимаше човек кој вежба во теретана исмејувајќи го.

Ваквиот потег на фудбалерот очекувано наиде на негативни реакции на социјалните мрежи, а навивачите во најголем дел му порачуваат да си ја гледа својата работа на теренот каде што не му оди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Српски навивачи направија шоу во Мајами во поради Јокиќ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…