Дома Луд Спорт Славната тенисерка откри како изгледа тестирањето на коронавирус (видео)

Славната тенисерка откри како изгледа тестирањето на коронавирус (видео)

Руската тенисерка Светлана Кузњецова и откри на јавноста како изгледа тестирањето на коронавирус.

Искусната тенисерка на Инстаграм објави видео на кое се гледа како се тестира на КОВИД 19.

„Чувајте се и себе и ближните, останете на сигурно“, напиша тенисерката која за среќа е негативна на вирусот.

Коментари
Advertisements
  • Вимблдон: Мугуруса во полуфиналето!

    Шпанската тенисерка Гарбиња Мугуруса е полуфиналистка на Вимблдон откако денес во четвртфи…
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

На Милнер не му е досадно во изолација: Неговото видео е апсолутен ХИТ!

Додека светот се бори со пандемијата од коронавирус, спортистите ширум светот објавуваат в…