Дома Останати Ракомет Синиот Калараш номиниран за најдобра фризруа

Синиот Калараш номиниран за најдобра фризруа

Глеб Калараш изненади многумина кога неодамна се појави со сината боја на коса.

Фризурата на Калараш ја забележаа и од ЕХФ, па го номинираа за најдобра фризура.

Коментари
Advertisements
  • Калараш се враќа во Вардар!

    Човекот кој одигра одличен завршен турнир се враќа во Вардар! Глеб Калараш повторно е игра…
Прочитајте поврзани статии
Load More In Ракомет

Проверете

Скубе: Самсоненко нема да биде во Вардар наредната сезона (ВИДЕО)

Популарниот ракомет сајт „Балкан Хендбол“ овие денови оствари контакт од домашна атмосфера…