Дома Видео Се појави снимка од приведувањето на Мекгрегор 🎥

Се појави снимка од приведувањето на Мекгрегор 🎥

Контроверзниот ММА борец вчера беше уапсен откако возел дивјачки со своето Бентли од 170.000 евра.

Полицијата го запрела Конор после низа прекршоци, а сега на социјалните мрежи се појави видео од моментот кога Ирецот го приведуваат. На снимката не може да се забележи кои закони ги прекршува.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Надал елиминиран во првото коло на „Ролан Гарос“

Рафаел Надал кој е рекордер на Ролан Гарос,годинава го заврши турнирот уште  во првото кол…