Дома Видео Секаде сака да е во центарот на вниманието: Конор се посрамоти на бејзбол натпревар 🎥

Секаде сака да е во центарот на вниманието: Конор се посрамоти на бејзбол натпревар 🎥

Конор Мекгрегор е човек кој сака да биде во центарот на вниманието секаде.

Сега Ирецот беше гостин на еден бејбол натпревар каде што имаше свое шоу. Во натпреварот помеѓу Кабс и Твинс Конор се најде на теренот. Во таа прилика тој се реши да фрла топче и веројатно го имаше најлошото фрлање на топче во историјата на овој спорт.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ѓоковиќ рутински во полуфинале

Новак Ѓоковиќ се пласираше во полуфиналето на турнирот во Женева, откако со 2:0 го совлада…