Дома Луд Спорт Роналдо и Георгина имаа интересен дуел на кратка угорнина (видео)

Роналдо и Георгина имаа интересен дуел на кратка угорнина (видео)

Деновите кои ги поминуваат во карантин Кристиано Роналдо и Георгина Родригез ги користат за заденички тренинзи во нивната луксузна вила.

Тие двајца повремено фитнес справите ги заменуваат со трчање во дворот од куќата. Роналдо и Георгина, а дел од нивниот заеднички тренинг заврши на Инстаграм.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Ново засилување на Вардар ќе биде хрватски среден бек?

Во Вардар се крои тимот за наредната сезона, а изгледа најновото име би требало да биде Хр…