Дома Луд Спорт Реакции на возбуда и нервоза: Вака Шакира го доживеа Ел Класико на трибините

Реакции на возбуда и нервоза: Вака Шакира го доживеа Ел Класико на трибините

Поп ѕвездата Шакира од трибините го следеше клубот на својот сопруг Жерар Пике, на натпреварот помеѓу Барселона и Реал Мадрид минатиот викенд, а тоа го правеше со голема возбуда.

Се смееше, викаше, корнеше коса, се нервираше и навиваше – еве ги рекациите од Шакира на трибините.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Масовна тепачка на грчки навивачи, едно лице се бори за живот🎥

Навивачите на грчките тимови Панатинаикос и Олимпијакос се степаа во Берлин, каде што се и…