Дома Офсајд Преубавите сопруги и девојки на француските ѕвезди „крадеа“ воздишки на стадионот (фото)

Преубавите сопруги и девојки на француските ѕвезди „крадеа“ воздишки на стадионот (фото)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Французите си обезбедија место во полуфиналето, а во денешната победа против Уругвај стадионот во Нишњи Новогород го красеа бројни убавици.

Сепак од сите најверојатно најголемо вниамние привлече Марија Салеус 23 годишната манекенка која е во врска со Пол Погба. Таа натпреварот го следеше во друштво на мајката на фудбалерот од средината.

Покрај нив тука беа Шарлот Пирони (девојка на Флоријан Тован), Ерика Чоперен (сопруга на Антоан Гризман), Камила Тјугат (сопруга на Рафаел Варан)…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Реакцијата на ќерката на Гвардиола кога покрај неа помина Хулијан Алварез 🎥

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Неодамна заврши сез…