Дома Фудбал Останато Прекрасен крај на приказната: Зинченко ја запроси згодната новинарка (ФОТО)

Прекрасен крај на приказната: Зинченко ја запроси згодната новинарка (ФОТО)

0

Фудбалерот на Манчестер Сити, Олександар Зинченко денес ја запроси згодната новинарка која знаеше да ја бакне и пред ТВ екраните.

Репрезентативецот на Украина и младата девојка беа во врска неколку месеци, а во последно време тоа не го криеа.

Откако со репрезентацијата избори место на Европското првенство младиот фудбалер за врска одлучи совршената година да ја круниса со веридба.

Зинченко деновиве е актуелен и поради неговата луда прослава на пласманот на ЕП.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Поранешниот спортски директор на Милан открива детали: Управата му кажуваше на Гатузо кој да игра

Џенаро Гатузо во ноември 2017 година го превзема Милан, а си замина во мај 2019 откако не …