Дома Фудбал Погледнете ја трансформацијата на Педри 📸

Погледнете ја трансформацијата на Педри 📸

Поради повредата на мускулот младиот Педри мораше прерано да стави крај на минатата сезона, а тоа беше проблем и за Барселона.

Сега Педри се појави на подготовките за новата сезона, а многумина ја забележаа неговата промена во физичката спремност. Очигледно е дека Педри за време на повредата поминал многу време во теретана и добил на мускулна маса, па еве како изгледа во споредба со претходно.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Тухел: Конте е одличен стратег, но не му верувам

Во недела се игра првото дерби во Премиер лигата, Челзи ќе го пречека Тотенхем. Ривалите о…