Дома Офсајд Пијани Американки мислеле дека е Серхио Рамос, па имал луда ноќ во Мајами

Пијани Американки мислеле дека е Серхио Рамос, па имал луда ноќ во Мајами

Франческо Зампано е фудбалер кој игра во пониските лиги во Италија и нема некоја завидна фудбалска кариера.

Сепак, пред неколку години тој има луда ноќ во Мајами. Се нашол Зампано во друштво на неколку пијани Американки кои мислеле дека се забавуваат со капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос.

Во текот на целата ноќ Зампано не кажал дека не е Рамос, па така минал една незаборавна ноќ со девојките.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Oфицијално: Флик го напушта Баерн!

Tренерот на Баерн Минхен Ханси Флик и официјално си заминува. Германскиот стратег за негов…