Дома Фудбал Педри „лајкнал“ девојка, нејзиниот дечко му побара дрес 🎥

Педри „лајкнал“ девојка, нејзиниот дечко му побара дрес 🎥


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Mногу фудбалски фанови се обидуваат на различни начини да дојдат до внимание на натпреварите, а на еден таков му успеа во вчерашниот натпревар помеѓу Барселона и Реал Сосиедад во шпанскиот куп.

Имено, навивач на Барселона на трибините се појави со натпис на кој пишуваше.

„Педри и стави „лајк“ на мојата девојка“ и го сакам неговиот дрес“.

Не знаеме дали во оваа порака на навивачот има вистина, меѓутоа барем за оригиналноста дефитивно заслужи дрес од младиот фудбалер.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

„За Бугарија никогаш нема да играат играчи со друга боја на кожата освен бела“

Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓ Директорот на Фудбалската федерација на Буга…