Дома Офсајд Нови проблеми: Икарди поминал ноќ со транвестит, ќе бидат објавени и фотографии!?

Нови проблеми: Икарди поминал ноќ со транвестит, ќе бидат објавени и фотографии!?

Во семејството Икарди би можел да се појави голем проблем.

Напаѓачот на Интер, Мауро Икарди би можел да се соочи со проблеми обој пат во неговото семејство. Имено, транвестит по име Гундалина Родригез тврди дека поминала ноќ фудбалерот на Икарди.

Таа порача дека има фотографии и пораки кои и ги испраќал Аргентинецот и најави дека наскоро ќе ги открие во јавноста.

„Наскоро ќе ви покажам дека се е вистина и тоа со фотографии. Жал ми е што има две деца и жена, тоа е малку проблематично, но јас поминав ноќ со Икарди. Сигурно не сум била ниту првиот, ниту последниот транвестит со кој бил. Дури и Ванда го бараше додека беше со мене во кревет“, објави Родригез.

Во медиумите се пишува дека Икарди во хотелот каде што наводно поминал ноќ со Родригез се пријавил под лажно име, но тетоважите на неговото тело го откриле.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Изненадувањето на Меси за сопругата Антонела за „Денот на вљубените“ (ФОТО)

Лионел Меси ја покажа својата романтична страна на „Денот на вљубените“ и ја изненади свој…