Дома Луд Спорт Нејмар со нож му ги дупна гумите на Лоди🎥

Нејмар со нож му ги дупна гумите на Лоди🎥

Бразилецот, кој се опоравува од повредата на вкрстените лигаменти и менискусот на левото колено, одговори на шегата на соиграчот од Ал Хилал, Ренан Лоди, но на брутален начин.

Ренан Лоди му ги врза патиките, па Нејмар одлучи со нож да му ги избуши гумите на автомобилот, а се беше снимено и од камерите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Реал експресно најде замена, во Мадрид доаѓа најталентираниот дефанзивец во Европа

Примарна трансфер цел на Реал Мадрид ова лето ќе биде централниот дефанзивец на француски …