Дома Видео Нејмар од огромна далечина даде кош со нога 🎥

Нејмар од огромна далечина даде кош со нога 🎥

Бразилецот Нејмар уште еднаш покажа со таква техника располага и го воодушеви фудбалскиот свет.

Нејмар од огромна далечина постигна кош со нога…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Слалом каков што ретко се гледа: Играч на АЕК издрибла четворица играчи на Партизан и мајсторски погоди 🎥

AEK Ларнака на Иван Тричковски вчера одигра 2:2 против Партизан, а тоа беше доволно кипарс…