Дома Офсајд Нејмар во љубовна врска со супер атрактивна Хрватка (ФОТО)

Нејмар во љубовна врска со супер атрактивна Хрватка (ФОТО)

Бразилскиот фудбалер Нејмар и манекенката со хрватско потекло Наталија Барулиќ ја потврдија љубовната врска.

Тие двајца и претходно беа забележани заедно во јавноста, а љубовата ја потврдија во еден руски магазин. Магазинот објави нивна фотографија со текст:

„Заштите ги своите најмили. Нејмар и Наталија не потсетуваат колку е важно да се поддржуваме и да ги заштитиме своите најдраги. Не е важно дали затворени или во карантин морате да комуницирате преку телефон. Бидете сигурни, бидете силни“, гласи пораката.

Се огласи и Наталија која кратко напиша:

„Бони и Клајд“.

View this post on Instagram

Caption this mood..

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

View this post on Instagram

She’s shining ✨

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Балотели ќе се жени: Ова е неговата избраничка

Додека спортската јавност ја следи кариерата на Балотели и очекува кој ќе биде неговиот но…