Дома Останати Митревски е ХИТ: Го погоди судијата на незгодно место 🎥

Митревски е ХИТ: Го погоди судијата на незгодно место 🎥

Никола Митревски имаше свое шоу на дербито помеѓу Порто и Спортинг и му помогна на својот тим да слави во дербито.

Сепак, еден негов потег го одбележа мечот и стана хит на социјалните мрежи.

Митревски стигна до една топка во неговиот простор и сакаше одбиената топка да ја извлече со пета, но со фудбалскиот потег го погоди судијата на незгодно место.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Трагедија: Загина еден од најталентираните мотоциклисти во Европа

Тажни вести доаѓаат од Шпанија откако на трка во Алканиз загина еден од најталентираните м…