Дома Луд Спорт Меси организира секс журка за 9.000 жени која ќе трае четири дена (видео)

Меси организира секс журка за 9.000 жени која ќе трае четири дена (видео)

0

Хотелот кој Лео Меси неодамна го купи на Ибица ќе организира во октомври секс забава само за жени.

Така тврдат шпанските таблоиди кои тврдат дека на забавата ќе бидат лезбејки, бисексуалки и оние жени кои можеби се сомневаат дека се бисексуалки.

Журката ќе биде организирана во хотелот „MiM Ibiza Es Vive“ кој од 18-ти до 21-ви октомври ќе нагости 9.000 жени.


Следете го Sportski.mk и на


Инаку, ноќевање во овој хотел чини 550 евра, а покрај базен, спа центар има и бар на врвот на хотелот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

„Росонерите“ во транс: Експертот за трансфери најави ново засилување за Милан (фото)

Навивачите се презадоволни, со оглед на тоа каква беше ситуацијата во еден момент… Л…