Дома Останати Мекгрегор во издание какво што не сме го виделе – станува актер!

Мекгрегор во издание какво што не сме го виделе – станува актер!

Конор Мекгрегор важи за една од најголемите УФЦ ѕвезди кои некогаш се појавиле, а сега е подготвен на голема промена.

Според последните информации Ирецот ќе дебитира на филмската цена. Медиумите на Островот објавија дека Конор ќе биде дел од преработка на популарен филм од 1989 година.

Простор за шпекулации не оставија ни од тимот на Ирецот, неговата портпаролка ја потврди веста, па така сигурно е дека ќе го видиме Мекгрегор во едно поинакво издание.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Австралија во шок: Познат тренер пронајден мpтов во неговата гаража

Поранешниот рагбист и тренер Пол Грин бил пронајден мpтов во неговиот дом во Бризбејн, обј…