Дома Луд Спорт Мајстор на колото: Велешанец за само 1000 денари зеде 247.000 денари! (ФОТО)

Мајстор на колото: Велешанец за само 1000 денари зеде 247.000 денари! (ФОТО)

0

Интересен тикет се тикет социјалните мрежи. Имено, овој играч кој најверојатно е од Велес, изиграл три натпревари кои да бидеме реални изгледаат доста тешко и имаат високи коефициенти.

Сепак на крајот, храброста за уплата од 1000 денари му се исплаќа и овој играч добива неверојатни 247.000 денари.

Eсенска лотарија во 1хBet!

Тој како прв натпревар го погодил дуелот помеѓу Реус и Гранада, односно го типувал полувреме/крај и вкупно голови. Потоа следи португалскиот натпревар помеѓу Академика и Ешторил каде што исто така игра комбиниран тип, а сето тоа го крунисува со италијанскиот неизвесен дуел помеѓу Џенова и Парма каде што типува само полувреме/крај.

Како и да е, мора да признеме дека станува збор за вистински храбар мајстор. Со здравје да се трошат мајсторе!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Ѕирнете како ќе изгледа новата луксузна јахта од Рафа Надал

По жестокиот и напорен Вимблдон, каде беше елиминиран од фантастичниот Роџер Федерер, Рафа…