Дома Луд Спорт Масовна пресметка на бокс првенство (видео)

Масовна пресметка на бокс првенство (видео)

Четири лица завршија во болница откако изби масовна тепа*ка на јуниорско бокс првенство во Англија.

На самото отварање на првенството изби масовна тепа*ка, па летаа маси и столици на сите страни, а на крајот четири лица се здобија со тешки повреди.

Реагираше полицијата и спречи поголема пресметка, а првенството веднаш беше прекинато.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

ФОТО НА ДЕНОТ: Фудбалските ѕвезди со шампионски шпалир за вистинските херои

Фудбал нема и никој не може да каже со сигурност до кога ќе биде така. Пандемијата со коро…