Дома Актуелно Ловот на 420.000 MKD започнува во MOZZART онлајн казино

Ловот на 420.000 MKD започнува во MOZZART онлајн казино

Започна ловот на богатство во MOZZART онлајн казино, а ќе трае во период од 26.10 до 04.11. Учествувај на Mozzart онлајн казино турнирот на www.mozzartkazzino.mk, направи најголема единствена добивка во однос на износот на бетот (облогот) и преземи една од 100-те награди во износ од 300.000 денари.

Тоа се разбира не е сè, бидејќи во Mozzart онлајн казино наградите како да паѓаат од небо со фонд од 120.000 денари. Имаш налог на www.mozzartkazzino.mk? Побрзај, можеби наградата ќе падне токму кај тебе на сметка, со услов да имаш минимален бет (5 MKD или повеќе). Од 150 награди, 10 награди се во износ од 3.000 MKD, исто толку има кога се во прашање наградите од 1.800 MKD, 20 награди од 1,200 MKD, 50 награди во износ од 600 MKD, додека најголем број на награди се оние од 300 MKD.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Игрите кои учествуваат во промоцијата се од Pragmatic Play провајдерот: Wolf Gold, Sweet Bonanza, Book of Tut, The Dog House, Mustang Gold, Chilli Heat, John Hunter and the Scarab Queen, Madam Destiny, Starz Megaways, Hot to burn и Curse of the Warewolf Megaways.

Целосните правила на турнирот може да ги прочитате тука.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Ѓоковиќ го прашаа на кој тенисер би му го доверил животот – одговорот беше изненадување! 🎥

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ доби и интересно прашање на кое имаше интересен о…