Дома Видео Кога камерманот е побрз од тркачите 🎥

Кога камерманот е побрз од тркачите 🎥

Oд Кина ни доаѓа една интересна снимка од првенството на студентите.

Имено, момчето кое беше ангажирано да ја следи трката на 100 метри со камера успеа да биде „победник“. Тој со камера во рацете заврши пред тркачите на патеката. Веројатно станува збор за најбрзиот камерман…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Aвстрија казни едно наше невнимание и дојде до предност 🎥

После 15-те минути во кои не видовме многу шанси и се играше и на двете страни, Австрија п…