Дома Видео Како да заборави дека е во пренос: Коментатор се занесе по згодна Хрватка 🎥

Како да заборави дека е во пренос: Коментатор се занесе по згодна Хрватка 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Видео од коментаторот на „Беин Спорт“ стана мега популарно поради неговата реакција на згодна Хрватка.

Во видео од неколку секунди коментаторот како да заборави дека е вклучен во пренос, па не одолеа да го прокоментира изгледот на атрактивната Хрватка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Во последно време Же…