Дома Офсајд Инстаграм „гори“: Антонела и Георгина во „танга битка“ – која е вашиот избор? 📸

Инстаграм „гори“: Антонела и Георгина во „танга битка“ – која е вашиот избор? 📸

Лионел Меси и Кристијано Роналдо од идната сезона ќе играат во Саудиска Арабија и САД, но секако дека тие ќе останат како вечни ривали.

Ривалството помеѓу Меси и Роналдо е едно од најголемите во историјата, многумина ќе кажат и најголемо. Но, сега за момент нивната слава ја украдоа атрактивните партнерки. Антонела на Меси и Георгина на Роналдо се во центарот на вниманието каде и да се појават, што поради познатите сопрузи, што поради нивниот изглед…


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Двете уживаа во летниот одмор, но и ја израдуваа машката популација со фотографии од бикини на кои атрактивно изгледаат.

Георгина или Антонела – која е вашиот избор?

ГЕОРГИНА

АНТОНЕЛА

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…