Дома Офсајд Запознајте ја најзгодната новинарка на СП во Кина (ФОТО)

Запознајте ја најзгодната новинарка на СП во Кина (ФОТО)

Во тек е Светското првенство во кошарка во Кина, а вниманието на спортските медиуми го привлече една спортска новинарка која ја прогласија за најзгодна за Мундобаскетот.

Станува збор за грчката новинарка Дора Пантели.

Таа работи за „Новаспортс“ и големо внимание привлекува со својот изглед.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Роналдо изгледа како Терминатор: Сестрата на Португалецот објави фотографија од домашната теретана

Кристијано Роналдо веќе повеќе од две недели се наоѓа во куќна изолација во Мадеиро, а кри…