Дома Офсајд Жестоки критики за Нејмар поради организирање забава: Имбецил, идиот…

Жестоки критики за Нејмар поради организирање забава: Имбецил, идиот…

Бразилскиот фудбалер Нејмар трпи жестоки критики поради забава која одлучил да ја направи во Бразил.

Фудбалерот на ПСЖ одлучи да направи петдневна забава во ек на пандемија и поради тоа доби жестоки критики од бразилската јавност.

Нејмар од поодамна не е омилен помеѓу обичните луѓе во Бразил, а после овој потег трпи големи критики и навреди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Сега и потврдено: Барселона не е далеку од банкрот!

Веќе е јасно дека Барселона е во катастрофална ситуација. Сега имаме и официјална потврда.…