Дома Офсајд Дарко Чурлиов во прегратките на познатата македонска пејачка 📸

Дарко Чурлиов во прегратките на познатата македонска пејачка 📸

Репрезентативецот на Македонија и член на англиски Барнли, Дарко Чурлинов е во врска со познатата пејачка Мартија Станојковиќ.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Чурлинов е фудбалер кој не го открива својот приватен живот, а врската со Мартија ја откри нивна пријателка која објави фотографија на социјалните мрежи од парот.

Во овој период Чурлинов се опоравува од повреда и поради тоа не е во комбинација за денешниот натпревар против Финска и неделниот против Азербејџан.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Добро познато е …