Дома Луд Спорт Горецка беше жртва на брутален старт🎥

Горецка беше жртва на брутален старт🎥

Германија со 9-0 ја прегази селекцијата на Лихтенштајн, кој уште во 9-та минута остана со играч помалку.

Имено, Јенс Хофер со „кунг-фу“ удар го нокаутираше Горецка, кој за среќа помина без сериозна повреда.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Му згазна на лице на противникот, а судијата не му даде ниту жолт картон 🎥

На синоќешниот натпревар помеѓу Евертон и Арсенал, беше виден еден од најгрубите стартови …