Дома Офсајд Ги израдува мажите: Една од најзгодните српски спортистки продава „жешки“ фотографии! 📸

Ги израдува мажите: Една од најзгодните српски спортистки продава „жешки“ фотографии! 📸


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Наѓа Милијанчевиќ, една од најатрактивните српски спортистки ја израдува машката популација со одлуката да отвори профил на сајтот за возрасни „Онли Фенс“.

Атрактивната Милијанчевиќ е поранешна шампионка на Европа во јуниорска конкуренција, а тоа беше почеток на нејзината кариера во борачките спортови.

Сега, месечна претплата за нејзиниот профил изнесува 7.99 долари месечно. Исто така таа напомена дека ќе го користи профилот и да комуницира со фановите кои ќе треба доплнително да платат за тие услуги.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фудбалер на Бока осуден на 25 месеци затворска казна за претепување на својата девојка

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Колумбискиот фудбал…