Дома Офсајд Ги израдува мажите: Една од најзгодните српски спортистки продава „жешки“ фотографии! 📸

Ги израдува мажите: Една од најзгодните српски спортистки продава „жешки“ фотографии! 📸

Наѓа Милијанчевиќ, една од најатрактивните српски спортистки ја израдува машката популација со одлуката да отвори профил на сајтот за возрасни „Онли Фенс“.

Атрактивната Милијанчевиќ е поранешна шампионка на Европа во јуниорска конкуренција, а тоа беше почеток на нејзината кариера во борачките спортови.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Сега, месечна претплата за нејзиниот профил изнесува 7.99 долари месечно. Исто така таа напомена дека ќе го користи профилот и да комуницира со фановите кои ќе треба доплнително да платат за тие услуги.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во …