Дома Офсајд Ги израдува мажите: Една од најатрактивните српски спортистки отврои профил на „сајт за возрасни“

Ги израдува мажите: Една од најатрактивните српски спортистки отврои профил на „сајт за возрасни“

Наѓа Милијанчевиќ која важи за една најатрактивна одлучи да отвори профил на сајтот за возрасни „Онли Фенс“.

Милијанчевиќ е поранешна шампионка на Европа во јуниорска конкуренција, но тоа беше само почеток на нејзината кариера во борачките спортови, додека подоцна потпиша договор со БКФС, боречка органзиација за бокс без ракавици.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Сега таа има друг начин на заработка и претплата на нејзиниот профил чини 7.99 долари.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…