Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: ФМП Академија – Кожув

ВО ЖИВО: ФМП Академија – Кожув

Денес со почеток во 16:45 часот ќе се одигра натпреварот од првата накедонската кошаркарска лига помеѓу ФМП Академија и КК Кожува. Следете го овој натпревар во живо.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ ШТО НАПРАВИВМЕ: Легендарни моменти од македонскиот спорт (видео)

Во време кога има недостаток на спортски настани, а и препораките се да седиме дома, добро…