Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Македонија – Алжир!

ВО ЖИВО: Македонија – Алжир!

macedonia

Сениорската репрезентација на Македонија денес го игра натпреварот против Алжир на турнрирот „Трофеј Карпати“ кој се игра во Романија.

Македонија денес со почеток од 15:00 часот го започна натпреварот со Алжир, следете го овој натпревар во живо.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Струшкиот ракометен турнир ВО ЖИВО: Струга – Вардар! 🎥

Денес започна традиционалниот Струшки ракометен турнир. Во овој момент играат екипите на Р…