Дома Луд Спорт Видете како Нејмар го „насамари“ сопствениот син (видео)

Видете како Нејмар го „насамари“ сопствениот син (видео)

Француското првенство веќе заврши, па ѕвездата на ПСЖ Нејмар одмара во Бразил со семејството.

Најскапиот фудбалер на светот му приреди непријатна шега на својот 8-годишен син Дави Лука и тоа го објави на социјалните мрежи.

Нејмар му фрлаше топчина кои неговиот син требаше да ги погоди со глава, но на крајот му фрли јајце.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Oбложувач од Македонија поради победата на Тотенхем остана без четири милиони денари (ФОТО)

Неодамна продолжија најсилните европски првенства, а со тоа и приликата за обложувачите со…