Дома Луд Спорт Видете како Ибра и Ѓоковиќ се забавуваат во Торино 🎥

Видете како Ибра и Ѓоковиќ се забавуваат во Торино 🎥

Песната „Јутро је“ стана препознатлив знак за Златан Ибрахимовиќ, па неговата средба со Ѓоковиќ во Торино не можеше да помине без таа песна.

Ибрахимовиќ пристигна во Торино да го гледа завршниот тениски турнир и секако имаше средба со својот пријател Новак Ѓоковиќ.

Двајцата Балканци одлично се забавуваа со песната на Нада Топчагиќ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Милан се договори со Икарди

Милан е во потрага по квалитетен напаѓач, а најголема желба на „росонерите“ на Мауро Икард…