Дома Луд Спорт Видете го раскошниот задник на Серена Вилијамс!

Видете го раскошниот задник на Серена Вилијамс!

0

Најдобрата тенисерка на светот, Серена Вилијамс поради повреда не учествува во Индијан Велс, но на социјалните мрежи е и тоа како активна.

Имено, Серена во секси издание одигра краток танц и ја покажа целата раскош на својата задница, па фановите полудеа!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Црвен аларм: Се трупаат долгови во Милан, а излез на повидок – нема!

Банкротот повторно тропа на вратата? Црвен аларм во Милано! И не не се само катастрофалнит…