Дома Видео Видео: Тренер глумец и тренер јунак!

Видео: Тренер глумец и тренер јунак!

И тренерите не се тоа што беа и почнаа да глумат на теренот како фудбалерите.


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓За разлика од тренерот на првото видео, кој глумеше дека е повреден од фрлен предмет на теренот и веднаш „припадна“ кај клупата, а всушност не му беше ништо, тренерот на хокеј клубот од второто видео сериозно доби удар од пакот во глава, но не мрдна ни со прст поради тоа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Урнебесна реакција на Депај кога Ван Гал кажа дека се бакнуваат во уста 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Холандија ќе се …