Дома Видео Видео: Судија, па зарем е ова пенал!?

Видео: Судија, па зарем е ова пенал!?


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Натпреварот помеѓу Ал Ахли и Ал Макезе во египетскиот шампионат го одбележа неверојатна судиска одлука.

Имено, судијата во првото полувреме покажа пенал за домаќините, а никој не знае зошто. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вакво нешто не сме виделе досега: Згодна танчерка забавуваше гости на натпреварот Мајорка – Барселона 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Клубовите во ВИП ложи…