Дома Видео Видео: Последната снимка на фудбалерите пред трагичниот лет!

Видео: Последната снимка на фудбалерите пред трагичниот лет!

Фудбалскиот свет е потресен од големата трагедија. Фудбалерите на бразилски Шапикоенсе се наоѓаа во авионот кој се сруши во Колумбија во блзина на Маделин.

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледаат фудбалерите и стручниот штаб пред да се качат на кобниот лет.


Време е за фудбалска класика: Шпанија - Италија! ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит во регионот: Одиграа како што им одговара, а реакцијата на голманот е – урнебесна! 🎥

Фудбалерите на Зета и Будва одиграа 3:3 во рамките од баражот за пополнување на Втората ли…