Дома Луд Спорт Видео: Навивачите на ПСЖ направија хаос во Манчестер

Видео: Навивачите на ПСЖ направија хаос во Манчестер

0

Манчестер Јунајтед и ПСЖ вечерва ќе ги одмерат силите на „Олд Трафорд“, а навивачите на францускиот клуб пристигнаа во голем број за да му дадат поддршка на своите миленици.

Навивачите на ПСЖ денес направија вистинска лудница во Манчестер, но последните информации од Островот говорат дека не дошло до поголеми инциденти.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Ѕирнете како ќе изгледа новата луксузна јахта од Рафа Надал

По жестокиот и напорен Вимблдон, каде беше елиминиран од фантастичниот Роџер Федерер, Рафа…