Дома Видео Видео: Крудели повторно во делириум!

Видео: Крудели повторно во делириум!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Познатиот италијански коментатор и пасиониран навивач на „росонерите“ оваа сезона има причина за радост бидејќи неговиот Милан остварува добри резултати.

Крудели на свој својствен начин го прослави голот на Лападула и победата на Милан над Кротоне. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Можат да завидуваат и европските ѕвезди: Во Босна постигнат спектакуларен гол со „ножички“ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Во…