Дома Видео Видео: Коларов сочно ги пцуе судиите во тунелот!

Видео: Коларов сочно ги пцуе судиите во тунелот!

Манчестер Сити викендов загуби од Челзи со 3:1 на „Етихад“, а домаќините очигледно не беа задоволни од судењето.

Тоа се гледа и по реакцијата на Коларов, кој сочно ги опцу судиите во тунелот. Среќа за него што тоа го направи на својот мајчин јазик, па судиите не го разбраа!


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Дончиќ дели и „банани“: Го „залепи“ најдобриот играч на Оклахома 🎥

Екипата на Далас Маверикс изминатата вечер славеше победа против Охлахома и така дојде до …