Дома Луд Спорт Видео: Дојде на натпревар со љубовницата, па го „уловија“ во директен пренос

Видео: Дојде на натпревар со љубовницата, па го „уловија“ во директен пренос

Неверојатна ситуација се случи на натпреварот помеѓу еквадорските клубови Барселона и Делфин, каде во центарот на вниманието беше еден пар на трибините.

Имено, навивачот на Барселона стана вистински хит на социјалните мрежи, откако сфати дека камерите го снимија како се бакнува со љубовницата.

Тој решил на натпревар да дојде со љубовницата, а откако сфати дека ја изневерува сопругата во директен пренос му падна мрак на очи.

Медиумите во Еквадор веднаш го пронајдоа овој навивач на социјалните мрежи и видоа дека е во брак со друга жена… веројатно не уште долго.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Општа тепачка на пријателски меч (видео)

Пријателски кошаркарски натпревар во Украина беше прекинат откако настана општа тепачка на…