Дома Офсајд Ванда е минато: Икарди е во врска со поранешната девојка на Хамес Родригез

Ванда е минато: Икарди е во врска со поранешната девојка на Хамес Родригез


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди ја преболел Ванда Нара, а веднаш си нашол нова девојка од Венецуела.

Станува збор за Шанон де Лима која и во минатото беше во врска со спортисти, меѓу кои и Канело Алварез.

Потоа беше во врска со Хамес Родригез и набрзо доби дете, а сега ужива во прегратките на Икарди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Откриени нови ужаcни детали за тоа како Алвес ја cилyвал девојката

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Денес шпанските и бр…