Дома Видео Брахим Дијаз со еден потег го прати Локатели „по бурек“🎥

Брахим Дијаз со еден потег го прати Локатели „по бурек“🎥

Милан и Јувентус синоќа одиграа интересно дерби кое заврши без победник 1:1.

„Росонерите“ беа подобар противник во поголемиот дел од мечот, а публиката можеше да види одлични фудбалски потези.

Уште еден одличен натпревар одигра плејмејкерот на Милан, Брахим Дијаз кој со еден потег го понижи Локатели.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Што правеше Мегваер кога Дака постигна гол? 🎥

Maнчестер Јунајтед вчера беше поразен во натпреварот против Лестер, а после овој пораз се …