Дома Офсајд Бивша Мис Бум Бум му изваде нова афера на Кристиано Роналдо

Бивша Мис Бум Бум му изваде нова афера на Кристиано Роналдо

Заедно со неговата планетарна слава и популарност поради неговите фудбалски вештини, но и неговиот мачо и „плејбој“ животен стил, за Кристиано Роналдо во пакет одат и љубовните афери и се*с скандали, точни или неточни – тоа никогаш не се расчистува до крај, кои му ги вадат разни се*с.

По обвинението од Американката Кетрин Мајорг за си*ување, сега и позната бразилска водителка и поранешна Мис Бум Бум Андреса Ураш открива дека имала се*с со капитенот на Португалија.

Поранешната Мис Бум Бум во детали го опишала се*сот со Кристиано. Но, Андреса нема некоја добра репутација, таа во минатото била и прости*утка која се движела во елитните кругови,а друштво и правеле само мажи со длабок џеб.

Атрактивната Андреса признала дека до својата 27 година спиела со повеќе од 1000 мажи. „Го претворив своето тело во евтина роба!“, открила Андреса.

Според нејзините зборови, двајца фудбалери со кои имала се*с ја препорачале кај Кристиано.

„Ме повика и ме праша дали навистина го имам најдобриот задник во Бразил. Додека бев во лифтот на хотелот срцето брзо ми чукаше, бидејќи знаев дека за неколку секунди ќе се сретнам со него. Ја отвори вратата од хотелската соба и ме пречека со насмевка на лицето повикувајќи ме внатре. Кратко разговаравме за тоа што ќе правиме, а потоа ме зграпчи. Имавме груб и див се*с. Не можев да поверувам дека е таков. Роналдо е многу агресивен во кревет. Се заврши прилично брзо“, напишала екс прос*итутката Андреса во автобиографијата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Атрактивната Дилета го најави враќањето на Серија А (ФОТО)

Aтрактивната италијанска водителка Дилета Леота со неколку фотографии го најави враќањето …