Дома Офсајд Атрактивна Русинка признава: Бев со Мбапе кога имаше 17 години

Атрактивна Русинка признава: Бев со Мбапе кога имаше 17 години


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Атрактивната руска манекенка и плејбој зајчица Викторија Бонја откри дека имала афера со Килијан Мбапе кога тој се уште бил малотелен.

Во интервју за „Спорт Експрес“ таа јавно зборуваше дека била со Мбапе кога тој имал 17 години, a таа 36 години. Денес Мбапе има 22 години, Бонја 41.

„Бев со Мбапе, а не знаев дека има 17 години. Бевме слободни, кога сфатив дека не е полнолетен малку се исплашив да не имам проблеми со полицијата. Нашиот однос понатаму не можеше да се развива, но имам дете и не ми е жал, сега ми треба стабилност во животот“.

Малку зборуваше и за Нејмар

„Во контакт со Килијан сме и денес, многу е талентиран, но постојано е со Нејмар. Сега е млад и може да си дозволи некои отстапки, но со годините работите се менуваат. Ако Нејмар се држеше до спортскиот живот ќе беше уште поголема ѕвезда од тоа што е сега“, изјави Викторија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

5 предлози за супер секси валентин

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Денот на вљубените д…