Дома Офсајд Атрактивна Венецуелка призна дека и се „пушта“ играч на Реал Мадрид (ФОТО)

Атрактивна Венецуелка призна дека и се „пушта“ играч на Реал Мадрид (ФОТО)

Згодна Венецуелка призна дека и се „пушта“ фудбалер на Реал Мадрид.

Инфлуенсерката Ориана Марзоли која учествуваше во шпанскиот „Survivor“ поради атрактивниот изглед често ги полни страниците на медиумите

Сега предизвика внимание со изјавата дека со неа флертува познат играч на Реал Мадрид, но не сакаше да го открие неговото име.

„Знам добто го знаете сите, многуи е познат“, изјави Ориана.

Нејзината пријателка на изјавата на Ориана додаде дека ова може да биде почеток на една убава романса.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

„Со таква глава подобро да останеш дома“

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Марсијал го промени својот имиџ додека се наоѓа во каран…