Дома Останати Американец не можеше да опише како се чувствувал во славниот тунел во Белград 🎥

Американец не можеше да опише како се чувствувал во славниот тунел во Белград 🎥

Tунелот на Црвена Звезда стана легенда која се прераскажува низ целиот свет, a сите кои поминале низ него знаат дека чувството е специјално.

Во тоа се увери и Марко Месина новинарот кој дојде во живо да го гледа натпреварот помеѓу Звезда и Лајпциг во Лигата на шампионите.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Додека разговараше со водителката во студиото Кејт Абдо новинарот не го криеше воодушевувањето.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Надал елиминиран во првото коло на „Ролан Гарос“

Рафаел Надал кој е рекордер на Ролан Гарос,годинава го заврши турнирот уште  во првото кол…