Дома Видео Алекс Морган “тверкаше“ како никогаш до сега!

Алекс Морган “тверкаше“ како никогаш до сега!

0

Алекс Морган знаеше како да ја прослави титулата светски шампиони со репрезентацијата на САД.

Оваа 30-годишна фудбалерка изведе импресивен “тверк“, додека нејзините соиграчки пееја и се забавуваа.

Во соблекувалната се пиеше шампањ, а во центарот на вниманието беше Морган која соиграчките, но и своите фанови ги почести со провокативно играње.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ројс среде интервју влезе во расправија со новинар: Доста ми е од твоите глупости! (ВИДЕО)

Борусија Дортмунд испушти победа против Ајнтрахт во Франкфурт, а тимот кој го предводеше М…